Társulat

Hajzer Nikolett

Hajzer Nikolett

gyermekkarvezető karnagy

Zenei tanulmányait a Magyar Állami Operaház Gyermekkarának tagjaként Gupcsó Gyöngyvér tanítványaként kezdte, majd a budapesti Városmajori Gimnáziumban folytatta Gráf Zsuzsanna növendékeként. Karvezetés diplomáját a budapesti ELTE-n szerezte Igó Lenke tanítványaként. 1996–2016 között a Magnificat Kórus tagja volt, 1998–2010 között az Angelica Leánykar tagjaként rendszeresen fellépett versenyeken és jelentős hazai, illetve külföldi koncerttermekben. 2010-ben a Pécsi Tudományegyetemen művészetterapeuta diplomát szerzett. 2006–2008 között a Városmajori Gimnázium, 2009–2013 között az Erkel Ferenc Általános Iskola, a Magyar Állami Operaház Gyermekkara bázis iskolájának tanára volt. Jelenleg az Alternatív Közgazdasági Gimnázium ének-zene tanára, 2012 óta a Magyar Állami Operaház Gyermekkarának korrepetitora. 2016 augusztusától a Magyar Állami Operaház gyermekkarának vezetője.

Előadásai az évadban

augusztus 29. 18:00
kortárs opera 8
Tallér Zsófia / Szilágyi Andor / Szöllősi Barnabás

Leánder és Lenszirom

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
szeptember 3. 19:00
kortárs opera 18 premier
Georges Bizet

Carmen

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
szeptember 5. 19:00
kortárs opera 18
Georges Bizet

Carmen

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
szeptember 10. 19:00
kortárs opera 18
Georges Bizet

Carmen

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
szeptember 16. 19:00
kortárs opera 18
Georges Bizet

Carmen

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
október 1. 20:00
szimfonikus hangverseny
Gustav Mahler

VIII. szimfónia

Eiffel Műhelyház – Mozdonycsarnok
október 2. 19:00
kortárs opera 18
Georges Bizet

Carmen

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
október 8. 19:00
kortárs opera 18
Georges Bizet

Carmen

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
október 10. 19:00
kortárs opera 18
Georges Bizet

Carmen

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
október 15. 19:00
mix opera 12
Carl Orff

Carmina Burana

Erkel Színház – Nagyszínpad
október 16. 09:30
ifjúsági 4

OperaOvi

Eiffel Műhelyház – Oázis
október 16. 19:00
mix opera 12
Carl Orff

Carmina Burana

Erkel Színház – Nagyszínpad
október 17. 19:00
mix opera 12
Carl Orff

Carmina Burana

Erkel Színház – Nagyszínpad
október 22. 19:00
mix opera 12
Carl Orff

Carmina Burana

Erkel Színház – Nagyszínpad
október 24. 11:00
mix opera 12
Carl Orff

Carmina Burana

Erkel Színház – Nagyszínpad
október 31. 11:00
mix opera 12
Carl Orff

Carmina Burana

Erkel Színház – Nagyszínpad
november 12. 19:00
mix opera 8
Szörényi Levente – Bródy János

István, a király

Erkel Színház – Nagyszínpad
november 14. 11:00
mix opera 8
Szörényi Levente – Bródy János

István, a király

Erkel Színház – Nagyszínpad
november 14. 19:00
mix opera 8
Szörényi Levente – Bródy János

István, a király

Erkel Színház – Nagyszínpad
november 17. 19:00
mix opera 8
Szörényi Levente – Bródy János

István, a király

Erkel Színház – Nagyszínpad
november 18. 19:00
mix opera 8
Szörényi Levente – Bródy János

István, a király

Erkel Színház – Nagyszínpad
november 19. 19:00
mix opera 8
Szörényi Levente – Bródy János

István, a király

Erkel Színház – Nagyszínpad
november 20. 09:30
ifjúsági 4

OperaOvi

Eiffel Műhelyház – Oázis
november 20. 11:00
mix opera 8
Szörényi Levente – Bródy János

István, a király

Erkel Színház – Nagyszínpad
november 20. 19:00
mix opera 8
Szörényi Levente – Bródy János

István, a király

Erkel Színház – Nagyszínpad
november 21. 11:00
mix ifjúsági 6

János vitézke

Eiffel Műhelyház – Hevesi Sándor háziszínpad
november 21. 15:00
mix ifjúsági 6

János vitézke

Eiffel Műhelyház – Hevesi Sándor háziszínpad
november 26. 19:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 3. 19:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 4. 09:30
ifjúsági 4

OperaOvi

Eiffel Műhelyház – Oázis
december 5. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 5. 18:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 5. 19:00
kortárs opera 18
Giacomo Puccini

Edgar

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
december 8. 19:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 10. 19:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 10. 20:00
kortárs opera 18
Giacomo Puccini

Edgar

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
december 11. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 11. 18:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 12. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 12. 18:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 12. 19:00
kortárs opera 18
Giacomo Puccini

Edgar

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
december 16. 19:00
klasszikus opera 12
Giacomo Puccini

Bohémélet

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 17. 19:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 18. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 19. 11:00
kortárs opera 18
Giacomo Puccini

Edgar

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
december 19. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 19. 19:00
klasszikus opera 12
Giacomo Puccini

Bohémélet

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 21. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 21. 19:00
klasszikus opera 12
Giacomo Puccini

Bohémélet

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 22. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 22. 19:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 23. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 23. 19:00
klasszikus opera 12
Giacomo Puccini

Bohémélet

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 24. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 25. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 25. 19:00
klasszikus opera 12
Giacomo Puccini

Bohémélet

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 26. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 26. 18:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 28. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 28. 18:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
december 31. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
január 2. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
január 8. 09:30
ifjúsági 4

OperaOvi

Eiffel Műhelyház – Oázis
január 8. 11:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
január 8. 18:00
klasszikus balett 6
Wayne Eagling / Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij

A diótörő

Erkel Színház – Nagyszínpad
február 19. 11:00
mix ifjúsági 6

János vitézke

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
március 20. 11:00
mix ifjúsági 6

János vitézke

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
április 1. 18:00
opera 16 főpróba
Arrigo Boito

Mefistofele

Magyar Állami Operaház
április 13. 16:00
kortárs opera 18 főpróba
Richard Wagner

Parsifal

Magyar Állami Operaház
április 24. 11:00
mix ifjúsági 6

János vitézke

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
április 29. 18:00
kortárs opera 16 főpróba
The Gershwins®

Porgy és Bess®

Magyar Állami Operaház
május 29. 11:00
mix ifjúsági 6

János vitézke

Eiffel Műhelyház – Bánffy Miklós terem
június 2. 18:00
klasszikus opera 14 főpróba
Wolfgang Amadeus Mozart

Figaro lakodalma

Magyar Állami Operaház